Archiwum wiadomości

Nasi laureaci

Mamy to!!! Nasi wspaniali Artyści pod okiem nieocenionej Pani Sabinki jak zwykle pokazali moc!!! Bartek Śmigowski zajął pierwsze miejsce w wojewódzkim etapie konkursu ogólnopolskiego pn. „Znam i kultywuję wartości Kardynała Stefana Wyszyńskiego”. Jego praca będzie reprezentowała województwo śląskie. Dodatkowo cieszymy się z wyróżnienia Wiktorii Szczyrbowskiej. Wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy i gratulujemy.
Szczegóły dot. konkursu: LINK

Komunikat - powrót na zajęcia praktyczne.

Zgodnie z aktualnym komunikatem MEN od 19 kwietnia (przy zachowaniu zasad właściwych dla zakładów pracy) możliwe będzie prowadzenie praktycznej nauki zawodu u pracodawców dla uczniów III klas branżowych szkół I stopnia, będących młodocianymi pracownikami. Będą oni odbywać zajęcia praktyczne u pracodawców, o ile u danego pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić ich zdrowiu.

Szczegóły komunikatu KG OHP: Link

 


Przedłużenie ograniczeń związanych z epdemią COVID-19

Informujemy, że zgodnie z dcyzją Rządu RP do 18 kwietnia br. zostały przedłużone wszystkie obowiązujące zasady ograniczonego funkcjonowania szkół i placówek. Ograniczona jest również praktyczna nauka zawodu, w tym zajęcia praktyczne dla młodocianych pracowników.

Podstawa prawna:

Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 8 kwietnia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Radosnego Alleluja!

Zdrowych, radosnych, pełnych miłości, wiary i nadziei Świąt Wielkanocnych życzą uczestnicy i kadra Hufca Pracy w Rybniku. Niech życie zwycięża !

Zajęcia praktyczne zawieszone !

Nowy komunikat związany z sytuacją epidemii COVID-19

2021-03-26

Ze względu na pogarszającą się sytuację epidemiologiczną na terenie całego kraju wprowadzono nowe zasady obowiązujące do 9 kwietnia 2021 r.

Prosimy o zapoznanie się z pełną treścią komunikatu ze źródła KG OHP.

LINK

Uwaga na EVALI!

Palicie e-papierosy? Mamy nadzieję, że nie...ale jeśli tak, to poczytajcie o EVALI - bardzo groźnej chorobie, którą powodują substancje zawarte w olejkach/wkładach do e-papierosów. Kliknij po materiał przygotowany przez wychowawcę hufca Monikę Budzik.

LINK


List otwarty

Zieleń to kolor nadziei. Wszyscy potrzebujemy dziś wiele wiary, nadziei i miłości. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z listem otwartym Pani Komendant Magdaleny Szrek-Moroń ☀️

Tak właśnie działa nasz Klub Aktywnych!

Zapraszamy na naszą stronę FB, gdzie na bieżąco zamieszczamy informację o naszych działaniach. WARTO POMAGAĆ!!!

https://fb.watch/4aPQdLsMDr/

Strona 1 z 11