Zapraszamy do konkursu "Deser na dychę"

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQhwZpqhOke1T62smzMxgG-8q_suWadDYd8MJgcDEf_Oys_PIwW

http://tomaszowski.com.pl/wp-content/uploads/2016/04/logo_ohp-451x445.jpg

Ochotniczy Hufiec Pracy w Rybniku wraz z Centrum Targowym FairEXPO oraz firmą Limoni serdecznie zapraszają  do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Cukierniczym pn. „Deser na dychę” organizowanego w ramach jubileuszowych X Targów Cukierniczych, Piekarniczych i Lodziarskich
"SweetTARGi 2019".

Konkurs adresowany jest dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, uczniów pobierających naukę u pracodawców oraz uczestników/członków organizacji lub stowarzyszeń młodzieżowych, których obszar nauki i pasji związany jest z cukiernictwem bądź branżą spożywczą. Zespoły konkursowe składają się z dwóch osób.
Konkurs został podzielony na dwa etapy:
1.Pierwszy etap eliminacyjny polega na:
-  wypełnieniu formularza zgłoszeniowego oraz przesłaniu  prezentacji PowerPoint z przedstawieniem własnoręcznie wykonanego dzieła cukierniczego-deseru wg. wytycznych ujętych w regulaminie. na adres mailowy organizatora: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
do 28.02.2019 r.

2. Finał - zostanie przeprowadzony podczas imprezy głównej: X Targów Cukierniczych, Piekarniczych i Lodziarskich "SweetTARGI" 25 marca 2019 r. w godzinach 900-1500. Do konkursu finałowego zostaną oficjalnie zaproszone wyłonione w eliminacjach zespoły.

Konkurs jest doskonałą okazją do budowania prestiżu wśród najlepszych przedstawicieli branży cukierniczej oraz rozwijania talentów zawodowych. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
Regulamin oraz karta zgłoszeniowa do udziału w konkursie.

ZAPRASZAMY!!!