Konkurs Trening czyni mistrza rozstrzygnięty

25 maja rozstrzygnięto kolejny zdalny konkurs adresowany do uczestników Hufca Pracy w Rybniku. Tym razem młodzież miała za zadanie nagranie krótkiego filmiku, na którym prezentuje swoje umiejętności, uzdolnienia, pasje. Okazało się, że czas zwiększonej izolacji, wcale nie oznacza utraty aktywności – wręcz przeciwnie – młodzi ludzie udowodnili, że w każdym czasie można się rozwijać.

Na konkurs wpłynęło 12 filmików, z czego niezależne jury, składające się z dzieci w różnym wieku dokonało wyboru tych najlepszych. Przyznano 4 wyróżnienia oraz 3 miejsca. Czym zajmuje się zatem nasza młodzież w niełatwym czasie pandemii?

Szymon rozwija swoją tężyznę fizyczną, ćwicząc w rytm muzyki, Wiktoria S. doskonali umiejętności siatkarskie, Nikola to pasjonatka motocykli crossowych, Anastazja z pewnością wyrośnie na doskonałą kosmetyczkę, Wiktoria O. gotuje pyszne obiady,  Piotrek okazał się świetnym stylistą, Wiktoria F. kocha konie, a zwycięzca konkursu – Daniel – to prawdziwy mistrz akrobatyki.

Cieszymy się, że uczestnicy OHP angażują się w kolejne przedsięwzięcia i konkursy, ale przede wszystkim doceniamy, że wykorzystują dodatkowy czas kreatywnie. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia filmiku z podsumowania konkursu: https://youtu.be/Zwp6t7k8sNQ.